Верифицированный профиль
1
Год опыта
9
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
14
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
сегодня

Продажа квартир (4)

  • АН Vavilon
    80 000 $
    1 097 $/м²

    Болбочана ул. (Городовикова), 3/1

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Дубове ЖК Эгоист
    2 комнаты
    73 / 36 / 16 м²
    этаж 9 из 10
    2021 год постройки
    сегодня
    Продаж 2к квартири Дубове Болбочана 3/1 ЖК Егоїст Поверх 9/11 72.9м2 Новобудова Квартира не кутова !! Ламінат кварц вініл Розводка теплої підлоги лоджія , кухня, гардероб, коридори Душова кабіна , сушка для рушників Унітаз інсталяція Котел двухконтурний газовий Квартира двохстороння На лоджиї утеплена стеля ( мін вата штрудований пінопласт 2) Якісні міжкімнатні двері , надійні вхідні Сантехніка хороша , електрика зроблена вся розводка під себе Ремонт виконаний на 90% Відео нагляд по всьому периметру будинку Закрита територія шлагбаума, мають ставити ворота Є дитячий майданчик , достатньо велика парковка для авто При відключені світла ліфт дотягує до поверху В квартирі залишаєтьс...
    Риелтор
  • АН Vavilon
    52 000 $
    887 $/м²

    Циолковского ул., 9/1

    3 комнаты
    59 / 41 / 6 м²
    этаж 5 из 5
    1 мес. назад
    По квартирі зроблений кап ремонт Повніть нова проводка та сантехніка Нові вікна, міжкімнатні двері та вхідні , радіатори , колонка В кімнатах ламінат , новий балкон м/п зашитий Декоративна штукатурка на стінах , шпалери Ремонт виконаний якійсно абсолютно все мінялося Сальний район , поруч школи садочки та лікарня Встигни придбати пропозиції за найвигіднішою ціною
    Риелтор
  • АН Vavilon
    45 000 $
    1 324 $/м²

    Соборная ул., 58

    єВідновлення Центр
    1 комната
    34 / 16 / 6 м²
    этаж 9 из 9
    1 мес. назад
    Продам 1к квартиру, район Центр, вул. Соборна 58, 9/9 є техповерх, 34м2, не кутова, зручне планування, студія, опалення централізоване, капітальний ремонт з дорогоякісних матеріалів, всі меблі і техніка крім холодильника та пралки залишаються. Поруч всі зручності для комфортного проживання, відділення банку, магазини, поліклініка , школа, аптека, садочок, ринок, Парк, кафе, ресторани. 2%
    Риелтор
  • АН Vavilon
    42 000 $
    917 $/м²

    Озёрная ул., (Будинок 1)

    1 комната
    46 / 17 / 12 м²
    этаж 1 из 10
    2 мес. назад
    Продаж по переуступці 1к квартири в ЖК «Автобіографія», вул. Озерна, 16Б Пропонується до продажу простора та продумана двостороння квартира площею 45,8 м², розташована на 1 поверсі (фактично на рівні другого - над комерційними приміщеннями, що забезпечує більше приватності та тепла). 🏡 Про квартиру Загальна площа - 45,8 м² Житлова площа - 17 м² Завдяки двосторонньому плануванню квартира має більше природного світла та гарну вентиляцію. Зручне планування дозволяє комфортно зонувати простір та реалізувати сучасний дизайн-проєкт як для власного проживання, так і для орендного бізнесу. Додаткові переваги У квартирі вже виконані важливі чорнові роботи: повністю зроблена розводка електрики під усі...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.